U sokolovom gnijezdu ®

Piše: Ognjen 911 pregleda Dodaj komentar

Portal CG Fudbal vam donosi učinak naših internacionalaca u fudbalskim ligama širom svijeta.

ALBANIJA

Miroslav Vujadinović (Lači) – Bez greške obavio posao na golu Lačija koji je kod kuće sa 1-0 savladao ekipu Skenderbegua.

Marko Ćetković (Lači) – Igrao svih 90 minuta.

ARGENTINA

Esteban Saveljić (Defensa i Hustisia) – Igrao cio meč u remiju sa ekipom Rosario Sentral 3:3.

BJELORUSIJA

Nemanja Nikolić (Dinamo Minsk) – Odigrao 120 minuta utakmice protiv Vitbeska.

Fatos Bećiraj (Dinamo Minsk) – Pružio fantastičnu partiju u revanšu ¼ finala kupa protiv Vitbeska, postigao je sva tri gola za svoj tim koji je pobjedom 3-1 prošao u polufinale.

BUGARSKA

Stefan Nikolić (CSKA Sofija) – Zamijenjen u 74.minutu na gostovanju Ludogorecu koji je ubjedljivo slavio sa 4-0.

BELGIJA

Petar Bojović (Seresijen) – Njegov gol i dobra partija nisu bili dovoljno da se izbjegne poraz od Levena (2-3).

Žarko Tomašević (Kortrjak) – Odigrao svih 90 minuta na gostovanju Gentu koji je slavio sa 2-0.

KIPAR

Vladimir Boljević (AEK Larnaka) – U igru ušao pola sata prije kraja meča. AEK je nastavio sa sjajnim partijama, a u ovom kolu je kod kuće pobijedio APOEL sa 1-0.

GRČKA

Darko Zorić (AEK) – Postigao gol za konačnih 3-0 protiv Alimosa.

ČEŠKA

Denis Cana (Sigma) – Ekipa iz Olomuca za koju igra naš internacionalac je kod kuće pobijedila Trinec 1-0. Cana je igrao svih 90 minuta.

HRVATSKA

Marko Vešović (Rijeka) – U igru protiv Dinama ušao u 83.minutu. Rijeka je u nadoknadi uspjela da osvoji bod golom Radoševića (2-2).

FRANCUSKA

Marko Baša (Lil) – Standardno dobar u pobjedi nad Remsom 3-1.

NJEMAČKA

Stefan Mugoša (Aue Ercgebirge) – Asistirao Korcorgu za jedini gol na gostovanju Minhenu 1860. Aue je ostvario značajnu pobjedu (0-1) protiv direktnog rivala za opstanak. Mugoša igrao do 86.minuta.

MAĐARSKA

Vukašin Poleksić (Peč) – Igrač utakmice protiv Debrecina. Peč osvojio bod odigravši 0-0.

Vladan Savić (Kečkemet) – Zamijenjen u sudijskoj nadoknadi na gostovanju Đeru 1-1.

Marko Vukasović (Kečkemet) – Igrao svih 90 minuta.

Mihailo Perović (Ujpešt) – Igrao do 75.minuta u porazu od Videotona 0-1.

ITALIJA

Marko Bakić (Specija) – Odigrao cio meč na gostovanju Krotoneu. Blijeda Specija je poražen 2-0.

INDONEZIJA

Igor Radusinović (Barito Putera) – Debitovao pobjedom za novi klub koji je savladao Perselu u gostima 0-2.

Balša Božović (Persela) – Poražen u duelu sa Radusinovićem na svom debiju za Perselu.

Vladimir Vujović (Persib) – Igrao svih 90 minuta u pobjedi nad Semenom 1-0.

Ilija Spasojević (Persib) – Odigrao cio meč protiv Semena.

Srđan Lopičić (Pusamania) – U igru protiv Gersika ušao u 46.minutu.

KAZAHSTAN

Luka Rotković (Okžtepeš) – Na gostovanju Kairatu u igru ušao u 53.minutu. Okžtepeš poražen 4-0.

Ivan Ivanović (Atirau) –  U gostima protiv Kaisara (0-0) igrao posljednjih 30 minuta.

KINA

Dejan Damjanović (Peking Guaon) – U derbiju kola Peking je savladao Šangaj Šenhuu sa 2-0. Damjanović je odigrao cio meč.

MOLDAVIJA

Slaven Stjepanović (Dačija) – Igrao do 73.minuta na gostovanju Zariji. Dačija ubjedljivo slavila 4-0.

HOLANDIJA

Anđelo Rudović (Jong PSV) – U igru protiv Venla ušao u 86.minutu.

Aleksandar Boljević (Jong PSV) – Postigao gol za pobjedu od 0-2 u gostima protiv Venla.

PORTUGAL

Nikola Vukčević (Braga 2) – Odigrao cio meč u porazu od Portimonensea 0-2.

RUSIJA

Vladimir Božović (Morodovija) – Odigrao cio meč u gostima protiv Krasnodara. Morodovija je poražena 4-0.

Mladen Kašćelan (Arsenal Tula) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Torpeda 1-3.

SRBIJA

Igor Zonjić (Mladost Lučani) – Na terenu protiv Borca u Čačku bio cio meč. Metalac uzeo cijeli plijen pobjedom 0-1.

Luka Tiodorović (Radnički Kragujevac) – Zamijenjen u 65.minutu na gostovanju Partizanu.

Vladimir Volkov (Partizan) – Odigrao cio meč protiv Radničkog iz Kragujevca (2-1).

Petar Grbić (Partizan) –  Zamijenjen tri minuta prije kraja utakmice sa Radničkim.

Savo Pavićević (C.Zvezda) – Igrao svih 90 minuta na gostovanju Novom Pazaru. Zvezda porazom 2-1 ponovo na -5 od Partizana.

Petar Orlandić (C.Zvezda) – Protiv Novog Pazara u igru ušao u drugom dijelu utakmice.

Janko Tumbasević (Vojvodina) – Odigrao cio meč na gostovanju Spartaku. Novosađani su slavili sa 0-1.

Miloš Radulović (Napredak) – Igrao svih 90 minuta protiv Jagodine koja je u Kruševcu slavila 0-1.

Marko Janković (OFK Beograd) – Strijelac vodećeg gola u pobjedi nad Voždovcem 0-2.

Darko Bulatović (Radnički Niš) – Igrao svih 90 minuta u gostima protiv Rada (1-0).

Đorđe Šušnjar (Jagodina) – Zamijenjen u 69.minutu protiv Napretka.

SLOVENIJA

Marko Vukčević (Olimpija) – Odigrao cio meč u pobjedi nad Zavrčom 3-1.

ŠPANIJA

Nikola Vujadinović (Osasuna) – Novi poraz Osasune. Ovoga puta na gostovanju Betisu Vujadinović i saigrači su poraženi 3-0.

ŠVAJCARSKA

Ivan Kecojević (Cirih) – Dobio žuti karton u 88.minutu na utakmici protiv Lucerna koji je slavio 0-1.

Asmir Kajević (Cirih) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Lucerna.

Elsad Zverotić (Sion) – Sion pretrpio težak poraz od 0-5 na svom terenu od Grashopersa. Zverotić odigrao cio meč.

TURSKA

Marko Simić (Kajserispor)  – Kajseri nastavio sa sigurnim partijama. Ovoga puta poražen je Giresun sa 4-0, a Simić je odigrao još jednu dobru partiju.

UAE

Mirko Vučinić (Al Džazira) – Ovoga puta nije bio strijelac za svoj tim koji je sa 3-0 savladao Al Itihad. Asistirao je Lanciniju kod pogotka za 1-0.

UKRAJINA

Saša Balić (Metalurg Z.) – Igrao cio meč protiv Karpata, Metalurg je slavio sa 2-0.