Sutjeska na plus 9, Krstović predvodi Zećane

Piše: Ognjen 800 pregleda Dodaj komentar

Danas su odigrane četiri utakmice Prve T Com fudbalske lige Crne Gore, a još jednu pobjedu ostavrila je Sutjeska.

Nikšićani su na gostovanju Iskri slavili minimalnim rezultatom 1:0, golom Igora Ivanovića iz penala u 64. minutu i tako pobjegli na plus devet u odnosu na drugoplasiranu Budućnost koja sjutra igra  protiv Mladosti.

Zeta je u pravoj goleadi stigla do pobjede na “Trešnjici” protiv ekipe Koma, rezultatom 4:2. Gosti su vodili sa 1:0, zatim i 2:1, ali su Krstović sa tri i Stevanović sa jednom golom, obezbijedili pobjedu Vukovima.

Grbalj je na svom stadionu remizirao sa ekipom Dečića 1:1, a jedan bod domaćima obezbijedio je Vuković golom u 86. minutu. Prethodno, Dečić je vodio od 73. minuta pogotkom Gardaševića.

Meč između Petrovca i Rudara završen je bez pogodaka.

Tabela: Sutjeska 30, Budućnost 21, Zeta 19, Grbalj 17, Mladost 14, Iskra 13, Kom 13, Rudar 12, Dečić 10, Petrovac 8.

Iskra – Sutjeska 0:1 (završeno)