Smjena Brnovića bez efekta na startu: Budućnost pala na Trešnjici

Piše: Ognjen 748 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Zete pobijedili su Budućnost 2:1 u derbiju 14. kola Telekom Prve lige.

Iako su gosti poveli ranim golom Igora Ivanovića, domaći su potom uspjeli da preokrenu rezultat.

Jamoa je pogodio stativu u 18. minutu, da bi u finišu prvog dijela isti igrač savladao Dragojevića.

Pogodak odluke dao je Bošnjak u 54. minutu, pa Sutjeska ima priliku da ako savlada Podgoricu, preuzme prvo mjesto.

Budućnost je tako poražena u prvom meču nakon iznenadne smjene trenera Branka Brnovića.

Rudar je vodio protiv Iskre golom Krasića, ali je Đurišić u nastavku sa penala postavio konačan rezultat.

Petrovac je golovima Borisa Kopitovića i Halila Muharemovića slavio u primorskom derbiju protiv Grblja.

Bodove je osvojio OFK Titograd na Zlatici. Miličković je najavio trijumf “romantičara”, iskusni Vujović je izjednačio, da bi talentovani Gašević u finišu riješio pitanje pobjednika.