Radonjić: Bajern prikazao najbolju i najgoru igru

Piše: Rajko 682 pregleda Dodaj komentar

Trener Bajerna iz Minehna, Dejan Radonjić, nije bio zadovoljan izdanjem svoje ekipe poslije šokantnog poraza od Frankfurta u trećoj utakmici četvrtfinala plej-ofa prvenstva Njemačke.

Bavarci su pred svojim navijačima izgubili sa 86:83 u trećoj utakmici četvrtfinala i osmoplasirana ekipa ligaškog dijela takmičenja će u utorak u Frankfurtu imati priliku da trećim uzastopnim trijumfom završi seriju i obezbijedi plasman u polufinale.

U prvom poluvremenu smo odigrali najbolju odbranu od mog dolaska u Bajern”, rekao je Radonjić aludirajući na 25 primljenih poena za 20 minuta.

Ipak, u nastavku meča odbrana Bajerna se potpuno raspala.

Gosti iz Frankfurta su postigli čak 61 poen i Radonjićev tim doveli na rub ispadanja.

“Drugi dio meča bio je najgori od kako sam ovdje. Frankfurt je igrao odlično, u visokom ritmu, a postigli su neke važne koševe”, dodao je Radonjić.

Bajern je poslije eliminacije u polufinalu Evrokupa od Darušafake i poraza od Oldenburga u prvenstvu smijenio trenera Aleksandra Đorđevića.

Šampion će sljedeće sezone predstavljati Njemačku u Evroligi.