Lasica predvodio Bešiktaš do pobjede nad Metalurgom

Piše: Ognjen 763 pregleda Dodaj komentar

Drugi trijumf u Ligi šampiona PIK Seged je upisao protiv vicešampiona Evrope – Nanta 30:28. Vodili su gosti na poluvremenu 12:11, ali su Bodo i drugovi zaigrali mnogo bolje u nastavku i zasluženo slavili. Upravo je Bodo bio najefikasniji sa osam golova, Kaneljas, Kalman i Makeda su postigli po pet, dok je Kiril Lazarov na drugoj strani prednjačio sa šest golova, Lagard je zabio jedan manje.
U istoj grupi Parižani su odradili Celje 33:21, Hansen je postigao sedam golova, Sagosen šest, a Abalo jedan manje, dok je iskusni Nenadić kod gostiju bio bolji od ostalih sa pet golova.

Naš Branko Vujović je dva puta bio precizan.
Skjern je upisao drugi trijumf, ovog puta su Danci savladali Motor 37:33, a svoje veče imao je Mirhol sa osam golova.
Bešiktaš je upisao prvu pobjedu protiv Metalurga u Skoplju 30:24, a naš reprezentativac Marko Lasica je odigrao odličan meč sa sedam golova, koliko je kod domaćina postigao Jaganjac. Visla je jedva u gostima savladala Elverum 30:28 (13:15).