Brankovi “đetići” sanjaju Evropu, Meridian spremio pravi fudbalski specijal

Piše: Vladan 935 pregleda Dodaj komentar

Budućnost – Zorja

Meridian tip 1

Kada slavite 6:1 kao što je Budućnost slavila protiv Narve u evropskom dvomeču, ko god da je protivnik, onda je to znak da ste ozbiljno pristupili internacionalnim iskušenjima a jedno od takvih iskušenja je večeras ispred Brankovih “đetića” na koje je  Meridian stavio kvotu 4.65 dok je dupla šansa na naše momke koje na golu čuva sjajni Miloš Dragojević kotirana kvotom 1.91.

Ukoliko očekujete da će Mihailo Perović i družina postignuti pogodak u prvom i drugom poluvremenu Meridian je spremio kvotu 7.08 dok je prelaz 1 u 1 nagrađen sa 8.09.

Meridian kao lider u sportskom klađenju na ovim prostorima je za sve ljubitelje Budućnosti pogotovo za njene vjerne Varvare spremio pravi fudbalski specijal iz kojeg izdvajamo tačan rezultat u korist našeg tima 1:0, 2:0, 2:1 sa kvotom 5, 2+ gola na meču do 15 minuta sa kvotom 11 dok ukoliko očekujete brzi korner do drugog minuta utakmice Meridian je spremio kvotu 8.

Meč Budućnost Zorja možete pratiti u svim Meridianovim poslovnicama sa početkom od 20:45. Rival pobjedniku ovog dvomeča u trećem kolu biće bolji iz dvomeča Osijek – CSKA Sofija.