Bajern i dalje bez poraza – Dejo pospremio i Oldenburg nakon minus 21!

Piše: Ognjen 700 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Bajerna velikim preokretom u meču 4. kola njemačke lige savladali su u gostima Oldenburg rezultatom 83:90.

Bajern je očajno otvorio meč i već nakon prvih 10 minuta zaostajao je sa 16 poena (29:13). Dejovi puleni nijesu mogli da se oporave ni na startu druge dionice pa je Oldenburg stigao do nevjerovatnih 39:18. Ipak, u drugoj polovini Bajern je dodao gas i polako vraćao stvari na svoje mijesto.

U trećoj četvrtini Bavarci su preokrenuli rezultat protiv bivšeg tima našeg Vladimira Mihailovića i imali su i minimalnih 61:62 pred posljednjih deset minuta.

Rešetanje se nastavilo a “žuti” mogu čak i na kraju biti zadovoljni razlikom.

Najefikasniji u pobjedi Bavaraca bio je Peteri Koponen koji je upisao 18 poena, poen manje imao je Maodo Lo, dok su po 11 dodali Đedović i Bartel.

Kod Oldenbruga najbolji je bio Blejks sa 19 koševa, po 14 su dodali But i Mahalbašić.