Aleksandar Ivović: Da analiziramo sebe, a onda će biti lakše u nastavku takmičenja

Piše: Vladan 777 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski vaterpolisti moraju težim putem do medalje na Evropskom prvenstvu!

Uprkos pobjedi nad Slovačkom u posljednjem kolu koja nije dolazila u pitanje, ali je trijumf rezultatom 15:6 ostvaren nedovoljnom razlikom da bi se osvojilo prvo mjesto u grupi A.

‘’Najbitnije je da smo pobijedili. Na početku utakmice jurili smo gol razliku, izgledalo je da možemo da napravimo taj željeni rezultat koji bi nam osigurao lakšeg protivnika u četvrtfinalu. Imali bi lakši put do polufinala, ali to ne znači da bi osvojili medalju. U polufinalu bi imali najjačeg rivala, a od kad igra naša selekcija nikada nijesmo slavili u meču za bronzu. I jedan i drugi put imaju svoje prednosti i mane. Na nama je da se konsolidujemo. Evidentno je da imamo padove u igri i protiv lakših protivnika. Najprije da analiziramo sebe, a onda će biti mnogo lakše u nastavku takmičenja.”, rekao je Aleksandar Ivović.