Podgorica slavila u derbiju Donje Gorice, poraz lidera

Piše: Reprezentacija.me 303 pregleda Dodaj komentar
Ilustracija, Foto: Shutterstock

Utakmicama 20. kola danas je nastavljeno takmičenje u Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi, a odigrana su četiri meča, budući da je Nikšić prestao da se takmiči, pa su obrisani svi rezultati ostvareni protiv ove ekipe u prvom dijelu sezone.

Lider drugoligaškog karavana, ekipa Berana porazom je počela proljećni dio sezone. Ekipa Milana Radulovića poražena je u gostima od Zete (1:0), a jedini gol je postigao Petar Vukčević u 84. minutu.

Drugoplasirani Bokelj je slobodan u ovom kolu, jer je trebalo da igra protiv Nikšića, dok je trećeplasirani Kom na Zlatici izgubio od Otranta (2:1). Oba gola za ekipu iz Ulcinja postigao je Dejan Pepić (1. i 55. minut), dok je strijelac za domaće bio Lazar Knežević u 57. minutu.

Kiks Koma iskoristila je Podgorica, koja je bila ubjedljiva protiv Mladosti iz Donje Gorice – 3:0. Ekipa Slavoljuba Bubanje je povela u drugom minutu preko Kristijana Radunovića, a vođstvo je duplirao Nikola Pavlićević u 41. Konačan rezultat postavio je Ueda u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Grbalj je u Radanovićima izgubio od Igala 1:0, a jedini gol je postigao Miloš Grbić u drugom minutu.

IZVOR: Vijesti