Budućnost sedam pobjeda u nizu, remi Titograda i Dečića, po bod za Sutjesku i Podgoricu

Piše: Vladan 223 pregleda Dodaj komentar

Budućnost je ostvarila i sedmu pobjedu u nizu, a nakon remija Dečića sa OFK Titogradom “plavi” imaju 12 bodova prednosti na vrhu uz utakmicu manje.

Pod Goricom je u 17. kolu palo Jezero (2:1), u meču koju su obilježili sjajni golovi Miloša Raičkovića i Dejana Zarubice.

Budućnost je slavili 12. put na posljednjih 13 utakmica.

Na Starom aerodromu, OFK Titograd je poveo protiv Dečića u 50. minutu topovskim udarcem Marka Mrvaljevića, 13 minuta kasnije izjednačio je Ognje Rolovuć iz lijepe solo-akcije.

Podgorica i Sutjeska igrali su 1:1 na “DG areni” – na gol Markovića, odgovorio je Sekulić.

Treći meč ovog kola koji je završen rezultatom 1:1 odigrali su Petrovac i Zeta.

Herojsku pobjedu ostvario je Rudar nad Iskrom u Danilovgradu – presudio je gol Danina Talovića. Pljevljaci su slavili nakon pet kola u kojima su osvojili samo bod, Iskra doživjela treći vezani poraz.