Mladost Donja Gorica upisala i drugu pobjedu, Jedinstvo slavilo pod reflektorima

Piše: Reprezentacija.me 476 pregleda Dodaj komentar

Jedinstvo je prvi put u Bijelom Polju odigralo utakmicu pod reflektorima i slavilo. Gol odluke protiv Koma postigao je Orhan Hajrović u 26. minutu.

Izabranici Vuka Bogavca i Anta Drobnjaka imaju po tri boda.

Bokelj i Arsenal imaju po četiri, nakon igre bez golova pod Vrmcem večeras.

Mladost iz Donje Gorice, debitant u drugoj ligi, upisala je i drugu pobjedu na startu – golom Stanisavića u 4. minutu nadoknade savladala je Cetinje na svom terenu.

Pogotkom Bojana Bigovića u 54. minutu Igalo je na stadionu “Solila” slavilo protiv OFK Titograda.

To je prva pobjeda Igala, dok je OFK Titograd doživio i drugi poraz od selidbe u niži rang.

Istovremeno, Berane je slavilo na gostovanju Grblju i to nakon preokreta sa 3:2.

Junak pobjede bio je Vuk Vulević sa dva pogotka. Grbalj je poveo već u 10. minutu golom Marka Dedijera, da bi Nikola Tmušić izujednačio sa penala u 32.

U trećem minutu nadoknade crveni karton dobio je kapiten Grblja Nenad Vujović, ali se na pauzu pošlo sa prednošću domaćina jer je pogodio Blažo Rajović u petom minutu nadoknade.

Vulević je izjednačio u prvom napadu nastavka, da bi u 62. postavio konačan rezultat.

Grbalj je utakmicu završio sa devetoricom, jer je u 75. minutu isključen i golman Darko Mićanović.

Berane je slavilo u oba kola, Grbalj je bez bodova.