Lider siguran, preokret Bokelja u finišu

Piše: Reprezentacija.me 345 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Berana ostvarili su pobjedu i zadržali čelnu poziciju na tabeli, a važna tri boda osvojio je i Bokelj, u 26. kolu Druge crnogorske lige.

Lider šampionata savladao je u Beranama ekipu Igala 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Joško Rendulić u 79. minutu.

Bokelj je u Kotoru, zahvaljujući preokretu u samom finišu, pobijedio Podgoricu 2:1.

Goste je u vođstvo doveo Nikola Pavlićević u 26. minutu. Izjednačio je Vladan Kordić u 85, a pitanje pobjednika riješio je Petar Sklender u 88. minutu.

Bokelj je tom pobjedom, devetom ove sezone, pretekao rivala na tabeli i preuzeo treće mjesto.

Kom je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Zetu 2:0, golovima Marka Kažića u 45. i Japanca Ajume Nišimure u 82. minutu.

Domaći teren odbranio je i Otrant-Olimpik, koji je u Ulcinju savladao Grbalj 3:0.

Slavio je golovima Hirokija Harade u 29, Petra Orlandića u 38. i Valentina Rudovića u 45. minutu. Slobodni su u ovom kolu bili fudbaleri Mladosti.

Berane je vodeće na tabeli sa 42 boda. Mladost je druga sa 36, Bokelj je osvojio 35, a bod manje Podgorica.

IZVOR: Vijesti