“Lavice” ubjedljivo poražene od Danske

Piše: Ognjen 262 pregleda Dodaj komentar
Crna Gora je doživjela drugi poraz na Evropskom prvenstvu – domaćin Danska je slavila 28:19 u drugom kolu grupe A i osvajanjem nova dva boda osigurala plasman u glavnu rundu.
Foto – RSCG
Nakon poraza od Francuske i Danske, „lavice“ će u utorak protiv Slovenije igrati meč odluke za osvajanje treće pozicije u grupi i plasman u narednu fazu, a i bod donosi ostvarenje cilja.
Minus je nakon prvog poluvremena bio dva gola, „lavice“ držale priključak do 35. minuta kada je Mehmedović zaostatak smanjila na dva gola (15:13), ali je uslijedio potpuni pad u igri našeg tima i devet vezanih primljenih golova za 17 minuta, pa je ubjedljiv poraz bio neminovan.
Jovanka Radičević i Ema Ramusović postigle su po četiri gola, a po dva Matea Pletikosić, Majda Mehmedović, Jelena Despotović i Nikolina Vukčević.