Učinak naših igrača u inostranstvu minulog vikenda.

GOLMANI:

Miroslav Vujadinović (Lači) – Nije branio u meču sa Partizanijem.

Ivan Janjušević (Balzan) – Branio bez grreške u pobjedi nad Sent Endrjuzom.

Vukašin Poleksić (Bekeščaba) – Na terenu proveo svih 90 minuta. Njegov tim upisao remi bez golova.

Marko Kordić (Vojvodina) – Njegova mreža je ostala netaknuta u meču sa Zvezdom 0:0.

ODBRANA:

Esteban Saveljić (Almerija) –  Standardan u timu Almerije. Njegov tim remizirao sa Valjadolidom 1:1. Saveljić u 70. minutu dobio žuti karton.

Vladan Adžić (Suvon) – Odigrao svih 90 minuta na nivou. Njegov tim savladao Gvanžu 2:1.

Boris Kopitović (Hapoel) – Nije bio u kombinaciji za meč sa Hapoel Tel Avivom.

Nemanja Kartal (Slavija) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Zrinjskog 0:1.

Minel Šabotić (Ređijana) – Odigrao svih 90 minuta u porazu njegovog tima od Pordenonea 0-1. Zaradio žuti karton u sudijskoj nadoknadi.

Elsad Zverotić (Sion) – Sion demolirao Lugano 0:6, naš reprezentativac igrao svih 90 minuta.

Darko Bulatović (Radnički) –  Odigrao svih 90 minuta u pobjedi Radničkog nad Spartakom iz Subotice. Njegov tim slavio 1:2.

Ivan Kecojević (Cirih) – Na terenu proveo svih  90 minuta. Njegov tim savladao sastav Sent Galena 4:0.

VEZNI RED:

Vladimir Jovović (OFK Beograd) – Strijelac jedinog gola za OFK Beograd u remiju sa Radom 1:1.

Vladimir Boljević (AEK) – Aek savladao Omoniju 0-1. Naš reprezentativac standardan u ekipi iz Larnake. Igrao svih 90 minuta i bio jedan od najboljih igrača na terenu.

Petar Grbić (Akhisar) – Akhisar remizirao sa Antalijom 2:2. Grbić u igru ušao 75. minutu. U finišu meča zaradio žuti karton.

Damir Kojašević (Vardar) – Njegov tim slavio 1-0 protiv Škupija. U igru ušao u 20. minutu meča.

Marko Vukčević (Vojvodina) – U igru ušao u 80. minutu protiv Zvezde.

Janko Tumbasević (Spartak) – Tumba odigrao svih 90 minuta, njegov tim poražen 1:2 od niškog Radničkog.

Darko Zorić (Borac) – Igrao svih 90 minuta meča protiv Metalca. Borac pretrpio poraz od 2:0.

Nebojša Kosović (Partizan) – Partizan preokretom slavio nad Radnikom. Naš reprezentativac u igru ušao u 46.minutu.

Nemanja Nikolić (Hapoel TA) – Ponovo strijelac! U 85. minutu donio pobjedu svom timu u meču sa Hapoel Akrom.

Veljko Batrović (Zavrč) – Zavrč poražen pred svojim navijačima od Kopra 1:3. Batrović na teren ušao u 47. minutu.

Vukan Savićević (Slovan) – Njegov tim slavio 0:2. Savićević postigao vodeći gol iz penala. U finišu zaradio žuti karton.

Bojan Sanković (Ujpešt) – Ujpešt izgubio od Vašaša 3:2. Sanković na terenu proveo svih 90 minuta.

Adam Marušić (Kortrajk) – Kortrajk remizirao, Marušić “požutio” u 74. minutu.

Vladimir Rodić (Malme) – Njegov tim slavio nad Norčepingom 3:1, Rodić iz igre izašao u 84.minutu.

Vasko Kalezić (Dačija) – Dačija savladala Akademiju 0:3, Kalezić na terenu proveo 60.minuta.

NAPADAČI:

Filip Raičević (Vićenca) – Strijelac u pobjedi nad Livornom 2:0.

Luka Rotković (Dinamo Minsk) – Dinamo bolje od Torpeda 0:2, naš internacionalac iz igre izašao u 46.minutu.

Aleksandar Vujačić (Balzan) – Strijelac u pobjedi nad St.Andrews-om 1:0.

Dejan Damjanović (Seul) – Njegov tim savladao Inčeon 3:1, naš reprezentativac igru napustio u 66.minutu.

Filip Kasalica (Ordabaši) – Ordabasi slavio 2:1. Nekadašnji reprezentativac Crne Gore na ternu proveo svih 90 minuta.

Luka Đorđević (Ponferadina) – Ponferadina je savladala Ljagosteru 1:0, nekadašnji igrač Mogrena iz igre izašao početkom drugog poluvremena.

Darko Nikač (MTK) – Njegov tim poražen 4:1 od Paksija. Nikač iz igre izašao u 75. minutu.

Luka Merdović (Metalac) – Njegova ekipa savladala Borac 2:0, Merdović iz igre izašao u 88.minutu.