Tumbaković debitovao porazom – Crna Gora izgubila od Grčke

Piše: Vladan 657 pregleda Dodaj komentar

Fudbalska reprezentacija Crne Gore izgubila je od Grčke u prijateljskom meču.

Debi Ljubiše Tumbakovića na klupi Crne Gore rezultatski nije prošao dobro, naš tim je izgubio sa 2:1, ali daleko od toga da nije ništa pokazala u Pireju protiv Grčke.

Nakon slabog prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, a ni šuta u okvir crnogorskih fudbalera, u drugom dijelu je bilo sve drugačije.

Grci su poveli u 54. minutu iz slobodnog udarca golom Cavelasa iz slobodnog udarca, ali je reakcija naše ekipe bila odlična – odmah je priliku imao Fatos Bećiraj, a iz kornera Žarko Tomašević zatresao mrežu.

To je bio i period najbolje igre Crne Gore, koja je narednih 10 minuta imala tri odlične situacije pred golom Helena. Probali su Marko Bakić, pa Stefan Mugoša, ali velike opasnosti za Karnezisa nije bilo.

I iz najbolje igre Crna Gora je primila gol – Esteban Saveljić je zakasnio da postavi ofsajd zamku, Kanelis izašao sam na Mijatovića i pogodio za, kako se ispostavilo, konačnih 2:1.

Odmah nakon pogotka Mugoša je imao posljednju priliku da izjednači…

Naredni meč Crna Gora igra u utorak – u Podgoricu stiže Bjelorusija.