Studentski centar razbio Rabotnički na startu sezone u ABA 2

Piše: Vladan 236 pregleda Dodaj komentar

Sjajan debi Studentskog centra na regionalnoj košarkaškoj sceni – “studenti”, razvojni tim Budućnost Volija, savladali su Rabotnički 98:69 na startu sezone u “balonu” na Zlatiboru.

Podgorički sastav je vodio od početka do kraja meča, samo jednom je bilo neriješeno (15:15), da bi u trećoj četvrtini kreirana ubjedljva pobjeda…

Odlično izdanje izabranika Nenada Trajkovića u oba pravca, mnogo energije i motiva…

Raspoređena je i minutaža, raspoređeni su i poeni, svih 11 igrača se upisalo u strijelce.

Andrija Slavković je upisao 18 poena, Flečer Megi 12, a po 11 Marko Tejić i Emir Hadžibegović po 11.

“Mi smo utakmicu dobili sa dužom klupom, većim brojem igrača… Nadam se da će moji igrači uspjeti da se odmore dobro i da pruže ovakve partije i ubuduće”, rekao je Trajković, trener Studentskog centra.

Uspješan je danas bio i Lovćen, koji je savladao Slobodu 95:92.

U srijedu je crnogorski derbi Studentski centar – Lovćen.

U utorak od 17 sati Podgorica igra sa MZT-om, a Sutjeska od 21 čas sa Zlatiborom.