SP Barselona: Poznati svi učesnici četvrtfinala

sport
Piše: sport 606 pregleda Dodaj komentar

BarselonaSP2013

 

Vaterpolo reprezentacije Italije i Australije posljednji su učesnici četvrtfinala Svjetsko prvenstva u Barseloni.

 

Italija je bez problema savladala Kinu 11:3, pa će se u četvrtfinalu sastati sa domaćinom Španijom, dok je Australija eliminisala Njemačku 8:4, a naredni rival ”kengura” je Hrvatska.

 

OSMINA FINALA 28. jul:

 

25. 09:30h Grčka – Južna Afrika 13:5

 

26. 10:50h CRNA GORA – Kanada 12:4

 

27. 12:10h Hrvatska – Novim Zelandom 21:4

 

28. 13:30h SAD – Španija 6:10

 

29. 17:30h Srbija – Rumunija 13:5

 

30. 18:50 Mađarska – Kazahstan 16:7

 

31. 20:10h Italija – Kina 11:3

 

32. 21:45h Njemačka – Australija 4:8

 

ČETVRTFINALE 30. jul:

 

33. 15:30h Grčka – Mađarska

 

34. 17:00h Hrvatska – Australija

 

35. 20:15h Srbija – CRNA GORA

 

36. 21:45h Italija – Španija

 

POLUFINALE 01. avgust:

 

39. 20:15h P G33 – P G34

 

40. 21:45h P G35 – P G36

 

GRUPA A:

 

1. Grčka 6

 

2. CRNA GORA 4

 

3. Španija 2

 

4. Novi Zeland 0

 

Raspored:

 

22. jul 09:30h CRNA GORA – Grčka 4:6, 21:30h Španija – N. Zeland 18:3

 

24. jul 21:30h CRNA GORA – Španija 7:5, 20:10h N. Zeland – Grčka 4:24

 

26. jul 17:30h CRNA GORA – Novi Zeland 23:1, 21:30h Španija – Grčka 7:8

 

GRUPA B:

 

1.Hrvatska 6

 

2.SAD 4

 

3.Kanada 2

 

4.Južna Afrika 0

 

Raspored:

 

22. jul 10:50h Hrvatska – SAD 9:7, 12:10h Kanada – J. Afrika 17:11

 

24. jul 09:30h J. Afrika – SAD 3:16, 10:50h Hrvatska – Kanada 13:8

 

26. jul 18:50h Hrvatska – J. Afrika 19:0, 20:10h Kanada – Amerika 7:8

 

GRUPA C:

 

1.Srbija 6

 

2.Mađarska 3

 

3.Australija 3

 

4.Kina 0

 

Raspored:

 

22. jul 13:30 Srbija – Australija 10:7, 17:30h Mađarska – Kina 13:5

 

24. jul 12:10h Kina – Australija 7:9, 13:30h Srbija – Mađarska 13:10

 

26. jul 9.30h Srbija – Kina 16:9, 10:50h Mađarska – Australija 9:9

 

GRUPA D:

 

1. Italija 6

 

2. Njemačka 4

 

3. Kazahstan 2

 

4. Rumunija 0

 

Raspored:

 

22. jul 18:50h Italija – Rumunija 10:4, 20:10h Njemačka – Kazahstan 9:8

 

24. jul 17:30h Kazahstan – Rumunija 7:4, 18:50h Italija – Njemačka 10:8

 

26. jul 12:10h Italija – Kazahstan 12:6, 13:30h Njemačka – Rumunija 9:8

Podijeli ovaj članak
Ostavi komentar