Šćekić i Vujačić donijeli Partizanu pobjedu (VIDEO)

Piše: Vladan 280 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski reprezentativci Aleksandar Šćekić i Igor Vujačić su donijeli Partizanu pobjedu protiv Čukaričkog u 36. kolu srpske Superlige.

“Crno-bijeli” su slavili 2:0 na Banovom brdu, a Šćekić mu je prednost donio već u 19. sekundi atraktivnim udarcem glavom.

Bio je to stamenom vezisti peti pogodak u prvenstvu ove sezone.

A na brojci od četiri gola u šampionatu je Vujačić, koji je desetak minuta prije kraja, takođe udarcem glavom, odlučio pobjednika.

Crvena zvezda je nedavno osigurala titulu prvaka Srbije, a Partizan 25. maja ima šansu da spase sezonu u Kupu, jer u finalu igra sa najvećim rivalom na stadionu “Rajko Mitić”.

U sastavu Čuke su na terenu u drugom poluvremenu bili mladi reprezentativac Crne Gore Marko Rakonjac kao i nekadašnji član U21 i A selekcije Asmir Kajević.