Remi u Pljevljima, Dečiću derbi u Tuzima

Piše: Ognjen 225 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Budućnosti imaju 22 boda više od najbližeg pratioca poslije 24. kola 1.CFL.

Podgoričani su remizirali 1:1 protiv Rudara, ali su zahvaljujući porazu Sutjeske u Tuzima uvećali prednost.

Budućnost je povela u drugom minutu preko Terzića, imala u uvodnim minutima nekoliko šansi.

Ipak 11 minuta prije kraja Kovačević je kaznio grešku Ražnatovića.

Sutjeska je vodila od osmog minuta pogotkom Ćetkovića. Ipak Dečić je u nastakvu za samo šest minuta preokrenuo. Rudović sa penala, pa Pešukić su pogodili.

Bez golova završen je meč Iskra – Petrovac, dok je na kraju dana Podgorica kao gost slavila protiv Zete 3:1. Presudio je detalj iz 31. minuta kada je Simović napravio penal i isključen je.

Budućnost na vrhu tabele ima 60 bodova, 22 više od Dečića i Sutjeske, dok je Rudar četvrti sa 35. U donjem dijelu tabele Jezero ima 23, OFK Titograd 21, a Petrovac je na 16 bodova na posljednjem mjestu.