Remi omladinaca Crne Gore i Turske

Piše: Vladan 186 pregleda Dodaj komentar

Omladinske futsal reprezentacije Turske i Crne Gore remizirale su u prvom prijateljskom meču – 2:2.

Ekipa selektora Sveta Ljesara odigrala je dobar meč u Antaliji, nakon zaostatka od 1:0 došla do preokreta golovima Besarta Elezage u 20. i Vuka Ćetkovića u 31. minutu. Konačan rezultat postavio je Redžep Inanč u 34. minutu.

– Odigrali smo veoma dobru utakmicu, u kojoj, da smo imali malo više sreće da kolosalne šanse pretvorimo u golove, sigurno bismo slavili pobjedu. Najviše me raduje što su momci pokazali karakter i volju i do posljednjeg sekunda utakmice su se borili i željeli trijumf, kazao je selektor Ljesar.

Turska i Crna Gora naredni meč odigraće u četvrtak, sa početkom u 16 časova po našem vremenu.

TURSKA – CRNA GORA 2:2

1:0 – Mustafa Bilim 9′, 1:1 – Besart Elezaga 20′, 1:2 – Vuk Ćetković 31′, 2:2 – Redžep Inanč 34′

Turska: Ferhan Čiček, Jagiz Joldžu, Efe Džan Ozdemir, Ahmet Jilmaz, Alperdžan Nar. Igrali su još: Baki Urkut, Jakup Kenar, Redžep Inanč, Ramazan Uluer, Emin Doan, Bilal Jašar, Taha Ataj, Sejit Eker, Mustafa Bilim, Gorkem Gekče.
Selektor: Murat Kaja.

Crna Gora: Erjon Demirković, Enis Barjaktarović, Ognjen Vuković, Boško Mandić, Mitar Krstajić. Igrali su još: Luka Marković, Jovan Bulatović, Besart Elezaga, Vasilije Jelić, Andrija Bošković, Vuk Ćetković, Filip Bojić, Lazaz Žujović, Srđan Tadić.
Selektor: Sveto Ljesar.