Rajko Strugar osvojio Super kup Francuske

Piše: Reprezentacija.me 659 pregleda Dodaj komentar

Rajko Stugar osvojio je Super kup Francuske sa ekipom Tours koja je bila bolja od Paris rezultatom 3:1.

U prvenstvu Irana Vojin Ćaćić sa Mizan Khorasan pobijedio je Jovaheri Gonbad sa 3:1 osvojivši 25 poena od čega 3 bloka uz 64% uspješnosti napada.

Dejan Čabarkapa osvojio je 21 poena u pobedi Salonih Anhova na gostovanju SIP Sempeter sa 3:2 u prvenstvu Slovenije.

Olympiakos Božidara Ćuka poražen je pred svoji navijačima od Kifisia sa 3:1 a nije mu pomogao ni 21 poen našeg reprezentativca od čega 6 iz bloka, dok su najzanimljiviji duel Grčkog prvenstva odigrali Orestiadas i Ethnikos a gost je bio bolji nakon 5 setova najviše zahvaljujući fenomenalnom Luki Šuljagiću koji je osvojio 31 poen (2 asa i 1 blok) dok je u poraženom timu najbolji bio Blažo Milić sa 20 poena od čega po 4 asa i bloka a nije zaostajao ni Marko Vukašinović sa 13 poena od čega 1 iz bloka.

U prvim utakmicama četvrtine finala kupa Srbije Novi Pazar je poražen na gostovanju Ribnici sa 3:2 a Jovan Delić je ulazio u igru u prva dva seta dok je Vojvodina savladala u gostima Kosovsku Mitrovicu sa 3:0 a Aleksandar Minić je samo poečo utakmicu i osvojio 1 poen.