Primorac slavio, Kataro izgubio

Piše: Reprezentacija.me 498 pregleda Dodaj komentar

Vaterpolisti Primorca su nastavili sa dominacijom u regionalnoj A1 ligi.

Na startu turnira u Kranju su Kotorani upisali osmu pobjedu u isto toliko utakmica – drugi put su u sezoni lako izašli na kraj sa Budvom (23:6).

Budvani su poveli 2:1 na startu, a onda je Primorac postigao čak 12 golova zaredom prije nego je Stefan Kovačević pet minuta prije kraja treće četvrtine smanjio na 13:3.

Po sedam pogodaka su u timu Zorana Maslovara postigli Nikola Marković i Marko Mršić, tri je upisao Balša Vučković, po dva Petar Ćetković i Đorđije Stanojević, a po jedan Draško Brguljan i Fleming Kastrop.

U kapici Budve su pogađali Danilo Radonjić (tri gola), Kovačević (dva) i Radivoj Radanović

Šesti poraz je doživio Kataro – bolja je bila reprezentacija Slovenije 17:9.

Dvostruki strijelci za kotorski tim su bili Marko Milić i Dušan Milaš, po jedan gol su dali Ljubomir Kovačić, Milan Nikaljević, Dragan Marković, Pavo Vičević i Ivan Marković.

U subotu od 17 sati igraju Primorac – Kataro, a od 18.40 Budva i Slovenija.

IZVOR: Vijesti