Portugal i Španija u osmini finala nakon drame

Piše: Ognjen 733 pregleda Dodaj komentar

Nevjerovatne dvije utakmice na Svjetskom prvenstvu, Portugal se uz promašeni penal Ronalda izvukao.

Sjajna, dramatična dva meča viđena su u poslednjem kolu B grupe na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, posle kojih je poznat poredak i plasman dvie najbolje ekipe u osminu finala.

Španija je iznenađujuće jedva izbjegla poraz i eliminaciju sa Mundijala, pošto je odigrala 2:2 sa Marokom u Kalinjingradu golom Aspasa u 93. minutu uz asistencuju VAR-a, dok je Portugalija odigrala 1:1 sa Iranom, ali je bila na pragu poraza koji bi značio i plasman Irana u nokaut fazu i eliminaciju Ronalda i družine evropskih prvaka!

FIFA World Cup

Koliko je samo drame bilo u poslednjih petnaestak minuta ove dvije utakmice, teško je riječima opisati, ali na kraju se piše: prvi parovi osmine finala su Urugvaj – Portugal i Španija – Rusija!