Opomena u pravo vrijeme

Piše: Reprezentacija.me 781 pregleda Dodaj komentar

perovic-ocajan-napad-slika-160382Otišli su u Barselonu sa željom da uzmu medalju, ali su već na prvom koraku dobili pravu lekciju – vaterpolisti Crne Gore poraženi su od Grčke sa 6:4 (0:0, 3:0, 2:1, 1:3).

O igri „ajkula” najbolje govore brojke. Prvi gol je postignut nakon 22 minuta i 46 sekundi, kada je Aleksandar Ivović realizovao peterac, a mreža Grka se u napadu sa igračem više tresla tek iz 10. pokušaja, i to nepun minut prije kraja.

Ako je nešto za utjehu, to je da je Crna Gora meč završila serijom 3:0 i tako izbjegla potpuni debakl. Ko zna, možda će gol razlika i odlučivati o mjestu u grupi…

Aleksandar Ivović je dao tri gola, a jednom se u listu strijelaca upisao i Nikola Janović. Grke je predvodio Milonakis sa tri pogotka, po jedan su dali Kolombos, Fudulis i Delakas.

Naredni meč Crna Gora igra u srijedu, a rival je domaća Španija.