Omladinci poraženi u drugom meču

Piše: Vladan 137 pregleda Dodaj komentar

Omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je u drugoj prijateljskoj utakmici sa Sjevernom Makedonijom – 2:1.

,,Sokoli“ su poveli pogotkom Aleksa Zekovića u 25. minutu, međutim, domaćin je u drugom poluvremenu stigao do preokreta. Izjednačio je Matej Gaštarov u 72, a preokret kompletirao Aljmir Podgrađa u 86. minutu.

– Koliko smo bili dobri prije dva dana, toliko smo danas bili bez energije i ideje tokom većeg dijela utakmice. Ne može biti opravdanje što smo utakmicu počeli sa osam novih igrača i što smo zbog dogovora sa nekim klubovima danas na raspolaganju imali svega 15 igrača. Ovo je dobra opomena za sve da se, kada se ne pruži maksimum, ne može očekivati bolji rezultat od ovoga, kazao je selektor Goran Perišić.

SJEVERNA MAKEDONIJA – CRNA GORA 2:1

0:1 – Aleks Zeković 25’, 1:1 – Matej Gaštarov 72’, 2:1 – Aljmir Podgrađa 86’

Sj. Makedonija: Spasko Ahtarov (od 46. Daniel Dikovski), Gabriel Krstevski, David Ristovski (od 46. Aljmir Podgrađa), Anes Meljiči (od 22. Andrej Velkov), Andrej Ljubevski, Dimitar Danev (od 85. Andrej Siljanovski), Altin Aliji, Matej Gaštarov, Numan Ajetović, Kristijan Gjorgijevski (od 46. Darko Sekovski), Branimir Ivanov (od 46. Martin Jovanović).
Selektor: Vujadin Stanojković.

Crna Gora: Ognjen Milović, Lazar Maraš, Aleksa Karadžić, Aleks Zeković, Zarija Kumburović, Danilo Ćetković (od 46. Andrija Bulatović), Danilo Vukanić, Jovan Mićković (od 46. Vuk Vlahović), Đorđe Ercegović, Andrej Kostić (od 61. Marko Perović), Đorđe Vukčević (od 74. Lazar Šekularac).
Selektor: Goran Perišić.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA!