Odbojkašice Budućnosti najbolje u kadetskoj konkurenciji

Reprezentacija.me
Piše: Reprezentacija.me 145 pregleda Dodaj komentar
Foto: OSCG

Odbojkašice Budućnost Volley-a osvojile su titulu prvaka Crne Gore u kadetskoj konkurenciji za sezonu 2023/2024.

Kadetkinje Budućnosti slavile su u finalu protiv Budve rezultatom 3:2 (23:25; 25:21; 25:17; 19:25; 15:7), a do finala stigle su trijumfom u polufinalu protiv ekipe Galeb Liko Soho Group-a rezultatom 3:0 (25:15, 25:21, 25:18). Drugo mjesto pripalo je ekipi Budve, a treće mjesto osvojila je ekipa Jedinstva iz Bijelog Polja.

Finalni turnir kadetkinja odigran je u nedjelju, 2. juna u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih. Turnir je odigran u sportskoj sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici.

Pojedinačne nagrade uručio je Mladen Miladinović, selektor ženske kadetske reprezetnacije Crne Gore.

Foto: OSCG

Za najbolju igračicu kadetskog prvenstva proglašena je Klara Đukić iz ekipe Budućnosti.

Foto: OSCG

Za najbolju tehničarku kadetskog prvenstva izabrana je Nađa Peković iz ekipe Budućnost Volley.

Foto: OSCG

Za najboljeg primača servisa kadetskog prvenstva izabrana je Ivana Šebek iz ekipe Jedinstva.

Foto: OSCG

Za najbolju srednju blokerku kadetskog prvenstva izabrana je Staša Mitrović iz ekipe Budve.

Foto: OSCG

Za najbolju smečerku kadetskog prvenstva izabrana je Klara Đukić iz ekipe Budućnost Volley.

Foto: OSCG

Za najboljeg libera kadetskog prvenstva izabrana je Jovana Raketić iz ekipe Galeb Liko Soho Group.

FINALE:

Budućnost volley – Budva 3:2 (23:25; 25:21; 25:17; 19:25; 15:7)

Budućnost volley: Peković, Belojević, T.Mugoša, Labović, Vukčević, Lopičić, Čičić, Đukić, Ćetković, M.Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Budva: Radača, Kažanegra, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener Đurović.

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

Galeb Liko Soho Group – Jedinstvo 1:3 (19:25; 11:25; 25:20; 14:25)

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Bajčeta, Lukić, Peruničić, Vučetić, Laković, Striković, Kovačević, Radović, Kosović, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

Jedinstvo: Magdelinić, Balazo, L.Bojović, Bulatović, Šćekić, Merdović, Dangubić, Timotijević, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), S.Bojović (libero). Trener: Miladinović.

REZULTATI POLUFINALNIH MEČEVA:

Jedinstvo – Budva 0:3 (23:25; 14:25; 23:25)

Jedinstvo: Magdelinić, Balazo, L.Bojović, Bulatović, Šćekić, Merdović, Dangubić, Timotijević, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), S.Bojović (libero). Trener: Miladinović.

Budva: Radača, Kažanegra, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener: Đurović.

Galeb Liko Soho Group – Budućnost volley 0:3 (15:25; 21:25; 18:25)

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Bajčeta, Lukić, Peruničić, Vučetić, Laković, Striković, Kovačević, Radović, Kosović, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

Budućnost volley: Peković, Belojević, T.Mugoša, Labović, Vukčević, Lopičić, Čičić, Đukić, Ćetković, M.Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA!
Podijeli ovaj članak
Ostavi komentar