Novi klub stare navike – Bošković rešeta i u dresu Porta

Piše: Ognjen 954 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri FC Porta sa Tajlanda deklasirali su japansku Hirošimu u prijateljskom duelu rezultatom 5:2.

Tim koji je član tajlandske Premier lige ove godine pojačan je crnogorskim napadačem Draganom Boškovićem koji u ovoj zemlji ima status superzvijezde.

Bošković je minulu godinu kao fudbaler Bangkok Junajteda okončao sa čak 38 postignutih pogodaka.

A da će i naredna biti uspješna pokazuje i u predsezoni a danas je pogodio u 30. minutu i tako načeo Japance. Golove za Port postigli su još Ročela u 40. i 60. kao i Kim koji je pogađao u 49. i 65. minutu meča.

Podsjećanja radi, bivši napadač Budućnosti za pet sezona postigao je 83 gola u prvenstvu Tajlanda, što ga čini jednim od najuspješnijih fudbalera u istoriji ove zemlje.