Novi gol Stefana Mugoše, Inčon u 93. minutu ostao bez pobjede

Piše: Vladan 286 pregleda Dodaj komentar

Stefan Mugoša blista u Južnoj Koreji – novi gol crnogorskog napadača, ali ne dovoljan i za novu pobjedu Inčona, koji je bez tri boda ostao u trećem minutu nadoknade u duelu sa Đeđu junajtedom.

Meč je završen 2:2, a gosti do remija došli u posljednjem napadu.

Đeđu je poveo u 3. minutu, da bi Mugoša, najbolji igrač K lige za februar i mart, sredinom poluvremena pogodio za 1:1, sedmim pogotkom u sezoni.

Li Mjung Jo je u 42. minutu okrenuo utakmicu – 2:1 za Inčon, koji je posljednjih pola sata imao igrača manje, zbog isključenja King Min Soa.

Domaćin se branio dobro, čuvao prednost, ali je u finišu meča Jo Min Kju postigao gol za 2:2.

Inčon je ostao drugi na tabeli nakon devet kola, sa pet bodova manje od Ulsana, a Mugoša sa sedam golova dijeli prvo mjesto na listi strijelaca.