Ništa od iznenađenja – Bukurešt savladao Budućnost Bemax

Piše: Ognjen 180 pregleda Dodaj komentar
Foto - CSM Bucuresti

Rukometašice Bukurešta slavile su u Podgorici protiv Budućnosti Bemax 28:20 u 10. kolu Lige šampiona.

Podgoričanke su imale sjajan period igre na startu drugog poluvremena, ali to nije bilo dovoljno da se dođe do iznenađenja.

Rumunski sastav dobro je otvorio meč, sredinom prvog dijela stvorile su gošće ozbiljniju prednost.

Kristina Neagu je dala šest od prvih 10 golova rumunskog tima i prednost je bila 10:6.

Do odmora su gošće stigle do maksimalnih šest golova viška preko Broh.

Sa potpuno drugačijom energijom naše djevojke ušle su u nastavak meča, za prvih 12 minuta dale su sedam golova, primile samo dva pa je Ivona Pavićević pogodila za 16:18.

Bukurešt je odgovorio serijom 6:0, a Broh je golom za 16:24 stavila tačku na priču o pobjedniku.

Sedam golova dala je Ivona Pavićević, po četiri Kepić i Bulatović.

Kod Bukurešta sedam golova Neagu, pet Broh.

Budućnost Bemax je ostala na jednoj pobjedi uz devet poraza, Bukurešt ima skor 5-4.