Nevena Vukčević predvodi Lugoš, Saška Đurović Crvenu zvezdu

Piše: Reprezentacija.me 255 pregleda Dodaj komentar

Naša odbojkaška reprezentativka Nevena Vukčević imala je odličnu partiju u pobjedi Lugoša nad ekipom CSU Medicine 3:0 (25:18, 25:15, 25:19) u šampionatu Rumunije. Vukčević je osvojila 18 poena od čega tri asa, dva bloka i 13 poena iz napada.

Srednja blokerka crnogorske reprezentacije, Saška Đurović, zabilježila je 13 poena u pobjedi Crvene zvezde nad Omladincem u gostima (3:1), u 3. kolu Superlige Srbije. Pobjedu je ostvarila i Simona Petranović sa Ubom protiv ekipe Radničkog maksimalnim rezultatom, a igrala je u prvom setu i osvojila jedan poen.

Polovičan učinak imala je ekipa Katarine Budrak Romans, u posljednja dva kola druge lige Francuske. U pobjedi nad ekipom Kala 3:1, Budrak je bila dvocifrena sa 12 poena, dok je četiri poena upisala u porazu od Evrea rezulratom 3:0.

U porazu poljskog Tarnova od Lođa 3:1, crnogorska odbojkašica Danijela Džaković je igrala u prvom i četvrtom setu i osvojila jedan poen.

Osam poena upisala je Teodora Rakočević u pobjedi Banja Luke nad Centrom, rezultatom 3:2 (25:21, 16:25, 25:23, 16:25, 15:10) u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.