Nedović: Moji igrači su odigrali sjajno ali na neke stvari nisu mogli da utiču

Piše: Reprezentacija.me 249 pregleda Dodaj komentar
Šef stručnog štaba Budućnosti nije želio da komentariše suđenje, ali je ipak izustio da je pobjednika u derbiju sa Sutjeskom riješio sporni trenutak iz 51. minuta

Fudbaleri Budućnosti su sve dalje od odbrane titule u Prvoj Telekom crnogorskoj ligi.

Podgoričani se nakon poraza od Sutjeske u derbiju (0:1) nalaze na minus 10 od Nikšićana.

Utakmicu kraj Bistrice je obilježio i sporni trenutak iz 51. minuta, pri rezultatu 0:0, kada je Vladan Bubanja u svom kaznenom prostoru oborio napadača gostiju, Igora Ivanovića.

Sudija Mileta Šćepanović tada nije pokazao na bijelu tačku.

– Neću komentarisati to. To je vaš posao – kazao je šef stručnog štaba Budućnosti, Aleksandar Nedović pred kamerom RTCG.

Strateg Podgoričana je potom nastavio:

– Odigrali smo sjajno, sveli Sutjesku da nema praktično ni jedan udarac na gol, dominirali smo, ali je definitovno taj detalj iz 51. minuta prelomilo utakmicu. Čestitam Sutjesci na pobjedi, mojim momcima na odličnoj predstavi, ne da su zaslužili makar bod nego sva tri.

Nedović očekuje bolje igre svojih izabranika u nastavku sezone.

– Zaostatak za liderom je veliki, ali ako budemo igrali na ovaj način, kad budemo kompletni, sigurno ćemo biti konkurentni. Vidjeli ste koliko nam je igrača falilo. To je međutim sastavni dio mog posla. Momcima svaka čast, borili su se, ali nisu mogli da utiču na neke stvari i desio se poraz – dodao je Nedović.