Nebojša Simić “noćna mora” za protivnike Kristijanštada!

Piše: Ognjen 818 pregleda Dodaj komentar
140125 HK Malmšs mŒlvakt Nebosja Simic jublar under handbollsmatchen i elitserien mellan HK Malmš och Ystad den 25 januari 2014 i Malmš. © BildbyrŒn - COP 110 - Petter Arvidson / BildbyrŒn

Naš Nebojša Simić polako postaje noćna mora za protivnike Kristijanštada, sobzirom da je nakon 27 odbrana protiv Lugija večeras upisao čak 25 odbrana u pobjedi aktuelnog šampiona Švedske nad njegovim bivšim klubom – Malmeom 23:19.
Tim Ole Lindgrena gura po planu u domaćem šampionatu, u Ligi šampiona igra zapaženu ulogu, a žestog ritam utakmica su željeli da iskoristike rukometaši Melmea, koji su do poslednjih pet minuta igrali u egalu (10:10 na poluvremenu), ali je njihove planove pokvario Crnogorac koji je spustio roletnu na svom golu.

Odličan meč je večeras viđen u Cegledu gdje je istoimeni tim golom Ivana Perišića savladao Guonguosi 31:30. Upravo je bivši desni bek Lovćena bio najefikasniji sa sedam golova, odličan meč je odigrao i naš reprezentativac Božo Anđelić koji je bio precizan šest puta, dok je pivot Nemanja Grbović bio na visini zadatka sa četiri gola.