Mugi opet rešeta, dao dva gola polufinalisti Azijske Lige šampiona

Piše: Reprezentacija.me 300 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski napadač Stefan Mugoša ulazi u formu kada je najpotrebnije – dan prije okupljanja reprezentacije u Antaliji postigao je dva gola za Inčon na gostovanju favorizovanom Ulsan Hjundaiju – 3:3.

Ulsan je polufinalista azijske Lige šampiona i poveo je u 3. kolu K lige u 33. minutu golom Adama.

No, samo šest minuta kasnije u trećem nastupu ove sezone Mugoša je izjednačio, da bi u 50. minutu Inčon poveo golom Ho Sun-Paka.

Ipak je domaćin preokrenuo golom Lija i novim pogotkom Adama, ali je Mugoša sa penala u 74. minutu postavio konačan rezultat.

Golovi važni za našeg 32-godišnjeg napadača, pošto u prethodnih 10 utakmica nije bio strijelac ali u novu sezonu je očito ušao dobro pripremljen sa dva gola u tri nastupa.

IZVOR: Vijesti