Mornar poražen od Olimpije

Piše: Ognjen 672 pregleda Dodaj komentar
Foto - ABA Liga

Košarkaši Mornara poraženi su na gostovanju Olimpiji 81:72 u četvrtom kolu ABA lige.

Kobna po izabranike Đorđija Pavićevića bila je treća četvrtina koju je domaćin dobio sa 27:13 i praktično prelomio utakmicu.

Nije u tim trenucima odbrana Barana imala rješenje za Nikolu Jankovića i Amerikanca Džefersona, pa je sastav iz Ljubljane ušao sa velikom prednošću u posljednjih 10 minuta.

Uspio je Mornar zahvaljujući Voleru koji je vezao 10 poena da priđe na sedam poena zaostatka, ali ne i ugrozi pobjedu Ljubljančana.

Upravo je pomenuti Amerikanac bio najefikasniji u našem timu sa 18 poena, 14 je ubacio Džons, a 10 Balša Radunović.

U domaćoj ekipi 23 poena i osam skokova Nikole Jankovića.

Mornar je upisao treći poraz u regionalnom takmičenju, a u petak će od 20 sati u sljedećoj rundi dočekati FMP iz Železnika.