Mladi sokoli pojačani Đukanovićem dočekuju Finsku

Piše: Vladan 331 pregleda Dodaj komentar

Mlada fudbalska reprezentacija danas igra petu utakmicu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, drugu u svega nekoliko dana na svom terenu.

Nakon skromnog izdanja i remija bez golova protiv Jermenije, izabranici Nikole Rakojevića na stadionu pod Goricom (danas od 15 sati) dočekuju Finsku – žele bolju igru i bolje izdanje nego što je bio slučaj u petak kada su za 90 minuta imali samo jednu polušansu preko Nikole Janjića.

“Protiv Jermenije smo bili dosta konfuzni, griješili smo u prijemu lopte, tačnom pasu… Vidjećemo u ovom meču šta je to što smo popravili, a moraćemo da mijenjamo sastav, jer imamo igrača koji fizički ne mogu da izdrže dvije jake utakmice u kratkom periodu”, poručio je Rakojević.

Crna Gora je kvalifikacije počela pobjedom u Jermeniji (1:0), onda je izgubila na gostovanjima Švajcarskoj (4:2) i Albaniji (2:0), dok je podgorički duel sa Albanijom u novembru prošle godine prekinut poslije 27 minuta zbog obilnih padavina i nastaviće se u junskom terminu.

Naša selekcija će danas biti jača za napadača Viktora Đukanovića, koji se vratio iz Antalije gdje je u četvrtak igrao za seniorski tim u trijumfu protiv Bjelorusije (2:0).