Mladi sa Švedskom za drugu fazu

Piše: Reprezentacija.me 694 pregleda Dodaj komentar
7b588a420a-259f-4653-8dff-4f7a14065d8c7dflexible1Nakon fenomenalnog starta i dvije ubjedljive pobjede naši mladi košarkaši nadmašili su zacrtani cilj, ostanak u A diviziji. Izabranici selektora Pavićevića sada imaju šansu i za progres na turniru.

Mlada košarkaška reprezentacija Crne Gore igraće danas sa Švedskom utakmicu četvrtog kola B grupe Evropskog prvenstva u Talinu. Crna Gora je u prva dva kola ubjedljivo pobijedila Ukrajinu i Hrvatsku, a novim trijumfom obezbijedila bi plasman u drugu fazu takmičenja.

Švedska nakon dva odigrana meča ima polovičan učinak – pobjedu protiv Ukkrajine i poraz od Turske. Utakmica u Talinu počeće u 14 sati i 45 minuta. U drugom meču te grupe, u 19 sati i 15 minuta, sastaće se Turska i Ukrajina.