Meridianbet kvote: Budućnost konačno do pobjede

Piše: Vladan 898 pregleda Dodaj komentar

7. kolo Eurokupa donosi nam meč izmedju Trenta i Budućnosti.

Trento, peti na tabeli sa skorom 3-3 dok je Budućnost šesta bez pobjede. Košarkaši Budućnosti konačno su pronašli ritam, ali ih je sreća izdala u poslednjim minutima utakmice protiv Unikahe. Imali su prednost od 4 poena u zadnja 2 minuta utakmice i primili 5 poena za poraz od 1 razlike 81:82.

Meridianbet daje kvotu 2.85 na prvu pobjedu u Eurokupu.

Prvi meč u okviru 2. kola Eurokupa u Podgorici završen je rezultatom 68:77. Mali broj poena posledica mnogo promašenih šuteva. 21/55 (38.2%) je bio procenat šuta iz igre Budućnosti. Meridianbet smatra da će taj procenat biti mnogo veći u ovom meču i da Budućnost može postići više od 77.5 poena po kvoti 2.29.

Budućnost je u prošlom meču najmanje poena postigla u 4/4, samo 9. Ujedno je bila i četvrtina sa najmanje poena. Meridianbet daje kvotu 3.20 da sada ta četvrtina bude četvrtina sa najviše poena kao i da ishod te četvrtine ide u korist Budućnosti po kvoti 2.21