Marina Raković i Mijat Vojvodić zaustavljeni u prvom kolu

Piše: Reprezentacija.me 780 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski karatisti Marina Raković i Mijat Vojvodić u prvom kolu završili su nastup na turniru Premijer lige u Dubaiju.

Rakovićeva je na startu takmičenja u kategoriji do 68 kilograma, sudijskim izjašnjavanjem, izgubila od Hrvatice Ivone Tubić.

Meč je završen 0:0, a sudijskom odlukom slavila je Tubić 3:2.

Vojvodić je u katama u prvom kolu poražen od Francuza Enca Montarela 5:0.

U drugom kolu juče su eliminisani Mario Hodžić i Biserka Radulović, dok je Ana Drašković zaustavljena u repesažu.

Hodžić je na startu takmičenja u kategoriji do 67 kilograma eliminisao Bjelorusa Valerija Papruha 6:0, dok je u drugom kolu izgubio od Nijazija Aleijeva iz Azerbejdžana 4:1.

Radulovićeva je u prvom kolu, u konkurenciji kata, pobijedila Čileanku Kerol De La Paz, dok je u drugom izgubila od Španjolke Marte Garsija Lozano 5:0.

Drašković je na startu takmičenja u kategoriji do 55 kilograma izgubila od Njemice Jane Bič 2:0, koja je plasmanom u finale povukla u repesaž.

Na startu borbe za bronzanu medalju izgubila je od Valentine Zolotarove iz Kanade 3:2.