Lider pokazao snagu u Podgorici

Piše: Reprezentacija.me 180 pregleda Dodaj komentar

Morača je lideru samo prijetila do sredine prvog seta, vodila je 12:7, 15:11, i 17:15. Serijom 6:0, Galeb je preokrenuo na 21:17, i do kraja tog seta, ali i meča više nije imao problema.

“Galebice” su drugi put u sezoni savladale Moraču (u Baru je bilo 3:0), i zadržale lidersku poziciju sa 15 pobjeda i porazom. Morača je doživjela peti poraz.

Četvrtoplasirani Albatros je drugi put maksimalno slavio protiv Mediterana, i stigao do devet pobjedu u prvenstvu. Budvanke su upisale 12. poraz.

Utakmice Gimnazijalac – Jedinstvo i Budućnost – Rudar odložene su zbog slučajeva korona virusa u ekipama iz Bijelog Polja i Pljevalja. U ovom kolu slobodna je Luka Bar.

Morača – Galeb 0:3

Podgorica – Sala OŠ “Radojica Perović”. Odigrano bez prisustva publike. Sudije: Vučinić, Kovačević. Rezultat po setovima: 20:25, 15:25, 17:25.

Morača: Delić 7, Petričević, Vidaković, Globarević, T. Čavić 2, Rakočević 5, Kovač (libero), Miljanić 4, Popović 2, Rudan 3, Savović 5, Gigović 2, Milačić (libero).

Galeb: Krivokapić 1, Dragojević 6, Đurašić (libero), M. Čavić 1, Petranović 17, Kovačević 3, Tuševljak 11, Vukčević 12, Mašanović (libero), Medin 1, Vlaović 3.

Albatros – Mediteran 3:0