Krstović nastavlja sa golovima u Seriji A!

Piše: Vladan 565 pregleda Dodaj komentar

Pogodio je na debiju – kada je ušao sa klupe, pa u drugom nastupu u Seriji A, kada je prvi put bio starter, da bi danas Nikola Krstović pogodio i prvi put sa penala u dresu Lećea.

Na gostovanju Monci, Leće je poveo pogotkom crnogorskog napadača iz penala, u 3. minutu i, ispostavilo se, donio bod svom timu (1:1).

Domaći su izjednačili preko Kolpanija u 24. minutu i rezultat 1:1 ostao je do kraja, uprkos moru uzbuđenja.

Oba tima su završila meč sa desetoricom (Baskiroto iz Lećea isključen u 55, Kaldirola iz Monce u 85), domaći su još jednom zatresli mrežu u finišu, ali je gol poništen nakon intervencije VAR tehnologije.

Crnogorski napadač zamijenjen je u 78. minutu, kada je njegova ekipa morala da se odbrani sa igračem manje.

Krstović je iz Dunajske strede krajem avgusta pojačao Leće.

I već je zadobio povjerenje da šutira penal!

IZVOR: vijesti.me