Jovanović: Igra u posljednjoj četvrtini je za svaku osudu

Piše: Ognjen 373 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Budućnost Volija su imali sreće u Skoplju, savladali su MZT (90:86) za 10. pobjedu nakon velikih uzbuđenja.

“Plavi” su u trećoj četvrtini imali 19 poena razlike, domaćin kasnije izjednačio, ali je finiš meča pripao timu Vladimira Jovanovića.

“Očekivao sam tešku utakmicu, ali smo od prve četvrtine pokazali dobru igru na oba kraja terena. Vodili smo 19 razlike, imali pravi pristup, posebno u odbrani, ali je uslijedila posljednja četvrtina koja je za svaku osudu“, rekao je Jovanović i dodao:

“Ne mogu da shvatim šta se desilo. Umjesto da sa dvije ili tri izmjene zadržimo intenzitet, desilo se suprotno. Taj pristup je svakako za dublju analizu.

Trener MZT-a Dragan Nikolić je svjestan da je njegov tim propustio veliku šansu u finišu.

“Bila je “bogata” utakmica, sa mnogo dobrih akcija i poteza. Vjerovao sam da možemo da iznenadimo veoma dobrog rivala, mada su nam mnogo nedostajali povrijeđeni Kuk, kao i bolesni Mićović… Budućnost je tim drugog nivoa i želim joj mnogo sreće, kao i mom kolegi Vladi Jovanoviću. Brojke govore da smo odigrali fantastičan meč, ali imali smo prazan hod koji je Budućnost znala da kazni i dođe do trijumfa“, istakao je Nikolić.

IZVOR: Vijesti.me