Jedinstvo bolje od Budućnosti

Piše: Reprezentacija.me 848 pregleda Dodaj komentar

Odbojkašice bjelopoljskog Jedinstva savladale su večeras u “Nikoljcu” ekipu Budućnost Voleja rezultatom 3:1 (25:20, 25:18, 19:25, 25:21) u 1.kolu EPCG Superlige.

Izabranice Mladena Miladinovića su odlično počele utakmicu i povele sa 2:0 u setovima, nakon čega su se odbojkašice Budućnosti probudile i osvojile treći set. Domaći sastav je nakon toga opet “preuzeo stvar u svoje ruke” i slavio nakon četiri seta i 88 minuta igre.

Najefikasnija u domaćem sastavu bila je Gordana Madžgalj sa 16 i Isidora Jevrić sa 14 poena, dok se kod Budućnosti Ivana Miljanić sa 14 i bivša članica Jedinstva Mileva Magdelinić sa 13 poena.

Juče je Luka Bar savladala Gimnazijalca rezultatom 3:0 (25:15, 25:19, 25:13).

U nedjelju će se sastati Galeb Liko Soho Group – Mediteran (16.00), Morača – Herceg Novi (17.00) i Akademija – Albatros (19.30).

Jedinstvo – Budućnost Volej  3:1 (25:20, 25:18, 19:25, 25:21)

Bijelo Polje – Sportski centar “Nikoljac”. Gledalaca: 200. Sudije: Slobodan Kovačević i Branko Batizić.

Jedinstvo: Dangubić, A. Merdović 5, Jevrić 14, Krgović 7, Veličković (libero), Popović, T. Merdović, Radović 9, Ćinćur, Bulatović 1, Madžgalj 16, Hadžibegović 7, Rakonjac, Raonić (libero).

Budućnost volley: Miljanić 14, Đaletić 1, Delić 4, Čičić (libero), Magdelinić 13, Stanković, Đurković, Mitrović 2, Radulović, Orlandić 10, Davidović 5, Tošić (libero), Popović, Trenevska.