Istorijsko poniženje Mančester junajteda

Piše: Ognjen 242 pregleda Dodaj komentar
twitter.com

Ređaju se šamari za Mančester junajted – i kod kuće i na strani, i protiv velikana i protiv ekipa ,,niže“ kategorije…

,,Crveni đavoli“ su na startu Premijer lige izgubili kao domaćini od Brajtona (2:1) i potvdili da ni sa Erikom ten Hagom neće cvjetati ruže, da bi danas doživjeli novi istorijsko poniženje – ,,mali“ Brentford pobijedio ih je 4:0, a sve pogotke postigao je u prvom poluvremenu!

Tek su treći tim u istoriji Premijer lige kojem je to pošlo za nogom, poslije Totenhema u oktobru 2020. i Liverpula godinu kasnije.

Domaćin se poigravao sa Junajtedom, a ,,pomogao“ mu je David de Hea, isključivi krivac za gol Dasilve u 10. minutu.

Španski golman ima veliku odgovornost i za pogodak Jensena u 18, kada je bilo jasno da gostima prijeti potop.

Kasnije su se upisali i Ben Mi i Brajan Embeumo, da bi se Brentford u nastavku smilovao i ostavio Junajted na četiri pogotka minusa…