Herceg Novi pregazio Tromso, u srijedu revanš

Piše: Reprezentacija.me 518 pregleda Dodaj komentar

Odbojkašice Herceg Novog ubjedljivo su slavile u prvoj utakmici CEV Čelendž kupa protiv norveškog Tromsa rezultatom 3:0 (25:9, 25:10, 25:10).

Ekipa trenera Milorada Krunića napravila je značajnu prednost na samom početku utakmice i zaustavila Norvežanke na samo devet poena u prvom setu (25:9). Nezaustavljive su bile Novljanke, nisu dozvolile gošćama da im se rezultatski približe, pa su i naredna dva seta bez problema riješile u svoju korist za maksimalnu pobjedu 3:0.

Najbolje u dresu Herceg Novog bile su Diana Balai sa 12 i Milena Burzanović sa 11 osvojenih poena.

Revanš utakmica odigraće se u srijedu, 30. novembra, takođe u SC “Igalo” u Herceg Novom (19h).

Herceg Novi – Tromso 3:0

(25:9, 25:10, 25:10)

Herceg Novi – SC “Igalo”. Sudije: Radovanović (Srbija) i Rejaeyan (Francuska).

Herceg Novi: Bokan 9, Burzanović 11, Čabonenko 4, Stanimirović (libero), Labović (libero), Tvrdišić 3, Boban 8, Dragović, Tuševljak, Balai 12, Matsumoto 2, Luitkova 6, Lisičić, Bektareva 1.

Tromso: A. Stavem, Bertelsen, Nilsen 4, Groenendijk 2, Rones (libero), Morkved 3, Buktenes (libero), Johansen, Redse-Arset 1, Hakstad 6, Zachariasen 1, Dahl-Sugurdsen 1, Eiril 1, H. Stavem.