Goleada u derbiju, Mladost i Budućnost podijelili bodove

Piše: Vladan 699 pregleda Dodaj komentar
Foto - RTCG

Mladost i Budućnost su remijem zatvorili 12. kolo Prve fudbalske lige.

Na Starom aerodromu je derbi gradskih rivala obilovao golovima, dobrim akcijama ali i velikim greškama. Utakmica je završena rezultatom 3:3, kojim može da bude najzadovoljnija Sutjeska, koja sada sa 30 bodova ima osam bodova više od najbližeg pratioca, Budućnosti.

Mladost je ostala na petom mjestu sa 15 bodova.

Domaćin je poveo golom Marka Ćetkovića u 13. minutu. Izjednačio je Alen Melunović u 23, a isti igrač donio je prednost ekipi Budućnosti u 40. minutu iz jedanaesterca.

Mladost je do novog izjednačenja došla pogotkom Admira Adrovića u 43. minutu.

Novo vođstvo zvaničnom šampionu donio je Milivoje Raičević u 55, nakon sjajnog centaršuta Igumanovića, ali je samo minut kasnije Ivan Novović iskoristio lošu intervenciju odbrtane i golmana gostiju i postavio  konačan rezultat.

Rezultat:

Mladost – Budućnost 3:3 (Ćetković 13, Adfrović 43, Novović 56 – Melunović 23, (penal) 40, Raičević 55)