Druga pobjeda Crne Gore, pogodak Jovetića dovoljan protiv Sjeverne Makedonije

Piše: Ognjen 335 pregleda Dodaj komentar
Foto - FSCG

Fudbalska reprezentacija Crne Gore je upisala drugu pobjedu u drugoj utakmici od kada je na klupi Robert Prosinečki.

“Sokoli” su danas u Antaliji u pripremnom meču bili bolji od Sjeverne Makedonije 1:0, a presudan momenat se dogodio u 45. minutu kada je Stevan Jovetić pogodio glavom poslije kornera Dritona Camaja.

Naši fudbaleri nisu bili na posebnom nivou u prvom poluvremenu, Makedonci su uglavnom imali kontrolu, ali je finiš bio ključan.

Prvo je Igor Vujačić glavom šutirao preko gola, da bi Jovetić sa desetak metara poslao loptu u mrežu.

U nastavku nije bilo šansi, Crna Gora je bez problema sačuvala prednost i slavila drugi put, nakon što je u četvrtak na debiju Prosinečkog – takođe u Antaliji – nadigrala Bjelorusiju 2:0.

Naredne utakmice su u junu, opet će biti prijateljskog karaktera – protiv Belgije i Gruzije.