Dobar otpor Galeba, Slidreht ipak slavio

Piše: Reprezentacija.me 404 pregleda Dodaj komentar

Odbojkašice Galeb Liko Soho Group-a poražene su od Slidrehta rezultatom 3:0 (25:12, 25:21, 26:24), u prvoj utakmici CEV Čelendž kupa 2023.

Iako je u prvom setu Galeb Liko Soho Group zaustavljen na 12 poena, mnogo jači otpor pružile su gošće u narednom dijelu igre, međutim, to nije bilo dovoljno za osvajanje seta u Holandiji.

Najviše poena osvojila je Iris Vos (24) u ekipi Slidrehta, dok je u ekipi Galeb Liko Soho Group-a najviše poena osvojila Teodora Čavić (11).

Revanš utakmica odigraće se 30. novembra u Sportkom centru “Topolica” u Baru (18h).

Slidreht – Galeb Liko Soho Group 3:0 (25:12, 25:21, 26:24)

Slidreht – Sportska dvorana De Basis. Sudije: Thomsen (Danska) i Herbots (Belgija).

Slidreht: Vos 24, Cnosen, Lijkendijk 5, Rahangmetan 4, Rekar, E. De Han 1, Bijlsma 5, Josten 8, Kjosas 6, Mourits 1, H. De Han 8, Stevens.

Galeb Liko Soho Group: Lukić, Prelević, Krivokapić 6, Zdjelar 9, Rakočević 4, Kovačević, Škarić, Medin, Radović, Vlaović 3, Dragojević 3, Čavić 11,  Bojić 1.