Debi Stefana Mugoše, novi gol Miloša Raičkovića

Piše: Ognjen 272 pregleda Dodaj komentar

Stefan Mugoša odigrao je prve minute u dresu japanskog Visela, a Miloš Raičković postigao i treći gol u dresu južnokorejskog Seongnama.

Mugoša je ušao sa klupe u 89. minutu, a njegov tim je igrao 1:1 sa Kašimom u gostima.

Visel je bio blizu četvrte vezane pobjede, ali je domaćin do izjednačenja došao u 87. minutu.

Za Visel je to dobar rezultat, jer je Kašima drugoplasirana u prvenstvu.

Mugoša još nije dijelio teren sa Andresom Inijestom, koji je današnji meč završio izlaskom u 75. minutu.

Miloš Raičković se prilagodio na fudbal u Južnoj Koreji, ali njegov Seongnam nikako da krene.

Bivši igrač Budućnosti, nakon što je u prošlom kolu dao dva gola, danas je postigao jedan kojim je samo ublažio poraz od Đonbuka 3:2.

Seongnam je ubjedljivo posljednji sa samo 12 bodova.

Balša Sekulić je danas počeo meč u startnoj postavi Gangvona, zamijenjen je na poluvremenu, a njegov tim kao gost slavio protiv Suvona 4:2.