Dabl-dabl Pekovića u porazu Minesote

Piše: Reprezentacija.me 849 pregleda Dodaj komentar

nikola pekovic nikola vucevic nbaNikola Peković upisao je dabl-dabl u porazu Minesote od San Antonija 117:110.

Za 37 i po minuta igre, crnogorski reprezentativac je meč završio sa 18 poena (šut za dva poena 13-7, sa linije bacanje 4-4) i 11 skokova, a imao je i jednu asistenciju. Domaćinu nije pomogao ni sjajan učinak Kevina Lava od 42 poena i 14 skokova, pri čemu je pogodio osam trojki iz devet pokušaja.
San Antonio je “vukove” nadjačao u reketu (62-36), a goste su pobjede vodili Toni Parker sa 29 poena i šest skokova, Emanuel Đinobili sa 20 poena i devet asistencija, te Kejhi Leonards sa 19 poena, šest skokova i pet asistencija.

I Orlando je poražen pred svojim navijačima od Klivlenda 109:100, a Nikola Vučević je, za skoro 40 minuta igre, meč završio sa šest poena, uz jako loš šut iz igre (11-3), te 13 skokova, dvije asistencije i po jednu ukradenu lioptu i blokadu.

KLJUČNE RIJEČI: , , ,