Budućnost u “Morači” ubjedljivo poražena od Vajpersa

Piše: Ognjen 904 pregleda Dodaj komentar

Rukometašice Budućnosti poražene su večeras u “Morači” od Vajpersa 24:19 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

Osim 3:2 na početku meča ekipa Dragana Adžića nije imala prednost tokom ostatka meča.

Na poluvremenu je bilo 10:8 za Vajpers,koji je u nastavku povećao prednost i sa odličnom zalihom sačekaće revanš, koji je na programu za šest dana u Norveškoj.

Najefikasnija u pobjedničkom timu bila je Ela Hani Reištad sa šest dok je Džanet Kristofersen postigla je pet.

U podgoričkom timu bolje od ostalih bile su Đurđina Jauković sa pet i Katarina Bulatović sa četiri gola. Takođe, ono što je bilo i više nego evidentno jeste izostanak Milene Raičević koja trenutno nema pravu zamjenu u podgoričkom sastavu.

Budućnost i Vajpers bili su prošle sezone rivali u grupi, u prvoj fazi takmičenja i obje ekipe ostvarile su pobjede kao domaćini.